O FIRMIE
U podstaw obecnej grupy marek pod parasolem jednej, wiodącej M-Tech leży jednoosobowa firma M-Tech obecna na rynku od 2004r. Rozpoczęła swoją działalność od segmentu detalu elektroniki użytkowanej importowanej bezpośrednio z Chin przez jej założyciela, obecnego wice-prezesa - Michała Jachowicza.

Obecnie M-Tech Poland sp. z o.o. to grupa posiadającą w swoim portfolio marki własne: M-Tech, Powertec, Roadteq, Growspec oraz dystrybująca produkty firm takich jak Osram i Philips silnie skoncentrowana na oświetleniu dla branży automotive. Największe sukcesy firma posiada w segmencie oświetlenia w technologii LED.  Poza wymienionymi brandami oraz produktami dwóch wiodących światowych producentów, dostarczamy naszym partnerom towary indywidualnie przygotowane pod ich marki własne. W portfolio klientów znajdują się europejscy liderzy w segmencie aftermarket - członkowie grupy ATR, AD International czy Temot. 

Początkiem 2016r. zarząd rozpoczął prace nad stworzeniem zupełnie nowej marki, w zupełnie nowym, dla firmy, segmencie rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w bardzo wymagającym segmencie LED branży automotive, dużym inwestycjom w know how z segmentu agro i wsparciu inżynierów Osram Opto Semiconcuctors z niemieckiego Regensgburga, stworzyliśmy linię produktów pod marką Growspec.

Growspec to projekt, działający w ramach struktur M-Tech zajmujący się źródłami światła w technologii LED do upraw różnorakich roślin, na potrzeby klienta indywidualnego oraz biznesowego.

Technologia oświetlenia LED rozwija się w niesamowicie szybkim tempie nieprzerwanie od wielu lat a M-Tech razem z nią.  Jest to jeden z argumentów który sprawia że wszyscy obecni i przyszli partnerzy grupy wynoszą wymierne korzyści finansowe ze współpracy z nami.

© SolEx B2B