Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 1 listopada nasza firma będzie zamknięta. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z opiekunem.

Tydzień szkoleń!

Chcielibyśmy poinformować, że w dniach 29-31 sierpnia w naszej firmie odbędą się szkolenia podnoszące kompetencje pracowników.W związku z tym wydarzeniem w tych dniach może wystąpić utrudniony kontakt...

Wspieramy!

Wspieramy rozwój młodej grupy polskich sportowców - Stajni Rowerowej!

Wspieramy!

Wspieramy kształcenie zawodowe młodzieży z Centrum Kształcenia Zadowodego w Łęczycy poprzez zaopatrywanie ich w niezbędne produkty oświetleniowe!

Nowość!

Poszerzamy gamę żarówek halogenowych!Z120 Z52 Z91 Z121 Z122 Z123 Z124 Z128 Z129

Nowość!

Przyciągnij uwagę klientów nowym ekspozytorem! Ekspozytor do samodzielnego montażu to idealny i praktyczny sposób prezentacji żarówek halogenowych. 

Nowość!

D8S w gamie palników ksenonowych M-TECH! Poszerzamy gamę palników ksenonowych serii PREMIUM!

NOWY DESIGN – ŻARÓWKI POWERTEC!

Zobacz najnowszy, udoskonalony projekt opakowań żarówek samochodowych POWERTEC!

ZMIANA ADRESU FIRMY

Od 2020 znajdujemy się w nowej siedzibie. Prosimy o kierowanie korespondencji, reklamacji i zamówień na adres: ul. Redena 10, 41-807 Zabrze, POLAND.

PALNIKI POWERTEC

W pełni dopracowany, precyzyjny projekt, dokładność optyczna oraz zwiększone bezpieczeństwo na drodze to cechy serii palników ksenonowych Powertec!

Witamy na naszej nowej, ulepszonej platformie B2B!

Wdrażamy nową platformę B2B - aby zakupy w naszym panelu były jeszcze bardziej wygodne, komfortowe i proste.Zmieniamy się dla Was!

© SolEx B2B